Over ons

WIE ZIJN WE?

Intervlag is een producent van vlaggen en peesdoeken voor wederverkopers in Nederland. Wij zijn serieus bezig om de productie terug te brengen naar het westen. Wij concurreren op prijs en blinken uit in service. Geen compromissen!

Na de oprichting in 2010 heeft Intervlag een steeds grotere ambitie om dé specialist te zijn op het gebied van vlaggen en peesdoeken. Met bijna 30 medewerkers werken wij elke dag hard om onze partners zo goed mogelijk van dienst te zijn. Dit doen wij met veel kennis, enthousiasme en een gezonde Rotterdamse mentaliteit. Nieuwsgierig naar wat dat betekent? Probeer ons eens uit!

Wat zijn onze voordelen?

Wij spreken uw taal, wij zijn dichtbij en wij begrijpen uw behoeften als wederverkoper.

We begrijpen dat dit slechts woorden zijn, maar bijna sinds onze oprichting hebben we ervoor gekozen om alleen met wederverkopers te werken en sindsdien zijn we samen met onze resellers gegroeid tot waar we nu staan. Dat betekent dat wij een sterke relatie met onze resellers hebben opgebouwd en een flinke dosis ervaring hebben opgedaan. Deze ervaring gebruiken we dagelijks om onze producten en service te verbeteren. Uw groei is onze groei, dat realiseren wij ons heel goed en zullen daar ook altijd naar handelen.

De mensen die het voor jou doen!

Administrator
Alex Kop Jansen
Anna Sinnige anna@intervlag.nl
Askin Kilisli
Erika Dancs
Glenn Godvliet glenn@intervlag.nl

Teamleader sales

Iris van Vlaardingen iris@intervlag.nl
Jenny Verheij
Julien Tol
Katja Aleksyeyeva
Laila van der Perk
Luc Louwman
Maria Tsoumpa
Marina van der Hart
Michael van den Bos michael@intervlag.nl
Natallia Hancharova
Natasha Flanegin
Nick van Gelder nick@intervlag.nl
Novarina van Nieuwkasteele
Nurgul Altuntas
Robbert van der Eem robbert@intervlag.nl
Robin Tschepurnoj
Stefania Olteanu
Steven Bos
Tim Bouwman
Tim Schoonheijm tim@intervlag.nl
Vroni Martina
Zsuzsanna Bera